Apie įmonę

UAB „UNDENA“ – aukštos kokybės dažais prekiaujanti įmonė, kuri veiklą vykdo nuo 1994 m. Esame patikimi, nes turime didesnę nei 25 metų patirtį ir suteikiame garantiją visoms mūsų prekėms. Siūlome tik aukščiausios kokybės dažus! 

UAB “UNDENA” siūlo:

  • PPG ir BARIL pramoninius dažus plieno ir betono apsaugai statybos, naftos ir chemijos, atominėje, maisto ir gėrimų, vandens paruošimo ir valymo pramonės šakose. Siūlomų produktų pagalba patikimai sprendžiami konstrukcijų antikorozinės ir priešgaisrinės apsaugos klausimai įvairaus agresyvumo sąlygomis.
  • SIKKENS dažus medienai 
  • SIKKENS dažus vidaus ir išorės apdailai 

PPG coatings

Gamintojas PPG Protective&Marine Coatings yra pasaulinis lyderis apsauginių antikorozinių dangų gamybos srityje. PPG produktai saugo užsakovų turtą ir prailgina tarnavimo laiką sunkiausiomis koroziškumo sąlygomis.

BARIL coatings

Baril Coatings gamina pramoninius dažus, išsiskiriančius savo ilgaamžiškumu, elastingumu, adhezija, antikorozinėmis, cheminio ir mechaninio atsparumo savybėmis.

Gamintojas siūlo ilgaamžę apsaugą nuo korozijos, netgi kai geras dažomo paviršiaus paruošimas yra sunkiai pasiekiamas. Dangos gali būti dengiamos įvairiomis klimatinėmis sąlygomis, žemose temperatūrose arba esant aukštai santykinei drėgmei. Sukurtos dažymo sistemos atitinka vėliausius EN ISO 12944 ir tarptautinius LOJ reikalavimus.

SIKKENS

AkzoNobel dangų ir dažų pramonėje pirmaujanti įmonė. Vienas iš geriausių ir patikimiausių jos prekės ženklų “Sikkens”. “Sikkens” pirmauja daugelio Europos valstybių rinkose. Aukšto lygio techninės žinios, naujoviškos dengimo technologijos ir nuosekli tolesnė kryptis užtikrina aukščiausią siūlomų produktų kokybę ir patenkina klientų ir partnerių poreikius.